Україна витратила більше 0,5 млрд гривень на Олімпіаду-2012


Україна витратила більше 0,5 млрд гривень на Олімпіаду-2012

Україна витратила 564 млн гривень на підготовку олімпійської збірної до ХХХ літніх Олімпійських ігор 2012 року. Про це повідомив перший заступник голови Державної служби молоді та спорту Сергій Глущенко.

"Підготовка до Олімпіади-2012 профінансована в повному обсязі. В цілому фінансування склало у 2011 році 215 411,7 тис. гривень і 348 720,7 тис. гривень в 2012-му", - повідомив Глущенко.

Чиновник також відзначив, що підготовка олімпійської збірної фінансується з коштів державного бюджету, які виділяються на змагання в Україні та за кордоном і на навчально-тренувальні збори.

За даними Держслужби молоді та спорту, в минулому році на 20 млн гривень для 22 видів спорту було закуплено спортивне обладнання та інвентар, необхідний для забезпечення підготовки та участі збірних України з олімпійських видів спорту в міжнародних змаганнях.

У поточному році витрати на придбання даного обладнання склали 17 млн гривень.

Глущенко також повідомив, що держава передбачила премії за отримання золотої медалі в розмірі 100 тис. доларів, срібної - 75 тис. доларів і бронзової - 50 тис. доларів.

При цьому чиновник зазначив, що видача квартир олімпійцям є прерогативою обласних державних адміністрацій.

Глущенко додав, що деяким переможцям Олімпіади-2008 в Пекіні квартири були видані тільки в 2012 році.

Нагадаємо, в Лондон від України відправляться 245 українських спортсменів, які виступлять в 28 видах олімпійської програми. Найбільша кількість українців у легкій атлетиці - 78 представників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua