0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Подкаст 26: Чи потрібно українцям готуватись до кризи 2013 року?


Подкаст 26: Чи потрібно українцям готуватись до кризи 2013 року?

Чи справді в 2013 році буде новий виток економічної кризи, як прогнозує нобелівський лауреат Нуріель Рубіні, чи варто зараз купувати золото, і в яких валютах найкраще зберігати свої заощадження – все це у свіжому випуску подкастів на Finance.ua.

В подкастах відбулися зміни – вести програму тепер будуть постійна ведуча Маша і відомий експерт, президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

Експерт відповів на деякі питання, які стосуються світової економіки, а також дав практичні поради, як варто поводити себе звичайним українцям у нинішніх економічних умовах.

Великою темою випуску став відпочинок: куди найкраще їхати, чи справді гарячі тури дають те, що пропонують, а також наданий список країн, куди українці можуть їхати без оформлення віз.

Хронометраж випуску:

00:45 – Новини

11:05 – Велика тема: “Відпустка. Куди варто їхати, скільки коштують найпопулярніші напрямки”.

Коментар віце-президента Асоціації лідерів турбізнесу Олександра Новиковського з приводу цін на найпопулярніші літні напрямки відпочинку.

31:05 – “Рахівничка”

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Архiви:2016 2015 2013 2012 2011
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування