Німеччина радить Греції платити зарплати і пенсії у драхмах


Німеччина радить Греції платити зарплати і пенсії у драхмах

Члени парламенту Німеччини радять грекам платити зарплати і пенсії в драхмах.

Греції варто було б почати платити зарплати своїм державним службовцям і пенсії населенню не в єдиній європейській валюті, а в драхмах. З подібною пропозицією виступили сьогодні члени парламенту Німеччини, передає "Росія-24".

За словами генерального секретаря Християнсько-соціального союзу Олександра Добріндта, іншого виходу з ситуації, що склалася у Греції, вже не залишилося. Таким чином, союзники Християнсько-демократичного союзу (ХДС) федерального канцлера Ангели Меркель вважають розвал зони євро практичним неминучим.

"У питанні Греції ми досягли кінця шляху. Більше надавати допомогу цій країні не потрібно. Держава, у якої немає бажання виконувати умови (надання допомоги) або яка не має можливості робити це, повинна спробувати щастя за межами євро", - заявив Добріндт.

За словами генсека Християнсько-соціального союзу, поступова інтеграція драхми стала б першим кроком на шляху від'єднання Греції. "Греції слід почати виплати бюджетникам, пенсіонерам та іншим групам населення в драхмах саме зараз. М'яке повернення до старої валюти буде кращим, порівняно з різким переходом. Таким чином, у Греції виникне паралельна валюта. Це може послужити стимулом до економічного зростання", - вважає Добріндт.

Тим часом Міжнародний валютний фонд може згорнути програму допомоги Греції. У тому випадку, якщо дані ринкові чутки підтвердяться, дефолт країни можливий вже у вересні. У МВФ не відкидають, що вже незабаром виплати фінансової допомоги Греції припиняться.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua