Нафта дешевшає на прогнозах щодо динаміки ВВП Китаю


Нафта дешевшає на прогнозах щодо динаміки ВВП Китаю

Світові ціни на нафту знижуються під час торгів понеділка на заявах члена комітету з монетарної політики ЦБ Китаю Суня Гоциня про можливе уповільнення економічних темпів в країні, свідчать дані торгів.

Вартість серпневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки WTI (Light Sweet Crude Oil) на електронних торгах в Нью-Йорку станом на 09.07 мск знизилася на 1,55 долара, або на 1,69%, - до 90,28 долара за барель. Вартість вересневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зменшилася на 1,46 долара, або на 1,37%, - до 105,37 долара за барель.

Як заявив Сунь Гоцинь на економічному форумі в Пекіні, темпи зростання ВВП країни можуть сповільнитися до 7,4% в третьому кварталі з 7,6% у другому, досягнувши мінімальної позначки за останні три роки. "Криза в Європі продовжується, а ситуація в Китаї стає предметом серйозних побоювань. Крім того, на ринку зараз надлишкова пропозиція нафти, і зростання цін на сировину буде обмеженим деякий час", - вважає менеджер Newedge Group в Токіо Кен Хасегава.

Інвестори очікують і новин з Греції, куди у вівторок прибуде місія міжнародних кредиторів (ЄС, ЄЦБ і МВФ). Грецьке міністерство фінансів відзвітувало в п'ятницю про виконання бюджету за січень-червень поточного року, заявивши, що вклалося в поставлені кредиторами рамки зниження дефіциту. За даними відомства, дефіцит за перше півріччя склав 12,5 мільярда євро проти запланованих меморандумом з кредиторами з ЄС і МВФ 14,9 мільярда євро.

"Європейська ситуація залишається джерелом волатильності на ринках", - вважає головний економіст National Commercial Bank Ярмо Котілайне (Jarmo Kotilaine).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua