Голова ЄЦБ: Єврозона не розпадеться


Голова ЄЦБ: Єврозона не розпадеться

Голова Європейського центрального банку (ЄЦБ) Маріо Драгі відкинув можливість розпаду єврозони. Таку думку він висловив в інтерв'ю французьким ЗМІ, передає Reuters.

"Ні, це неможливо (розпад зони євро). Ми спостерігаємо, що аналітики придумують кінець єврозони. Вони не враховують політичний капітал, які лідери Європейського союзу вклали в цей союз, і підтримку європейців. Створення єврозони не можна повернути назад", - сказав Драгі.

Він додав, що фінансова, бюджетна та політична інтеграція ЄС буде продовжуватися.

Крім того, в інтерв'ю Драгі підкреслив, що ЄЦБ виділить монетарну політику і наглядові функції в різні напрямки своєї діяльності, щоб уникнути конфлікту інтересів. Серед ймовірних сценаріїв присутнє також створення нової незалежної структури для банківського нагляду.

Голова ЄЦБ відзначив, що рецесія всієї єврозони є малоймовірною, а економічна ситуація буде поступово поліпшуватися до кінця 2012 року - початку 2013 року.

Відзначимо, раніше Драгі заявив про готовність Європейського центрального банку надати підтримку банківській системі зони євро за необхідності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua