Нафта дорожчає на даних щодо запасів сировини у США


Нафта дорожчає на даних щодо запасів сировини у США

Світові ціни на нафту в четвер підвищуються після того, як стало відомо про тижневе скорочення запасів бензину в США, а також на тлі сильних статданих з ринку нерухомості країни, свідчать дані бірж.

Вартість серпневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки WTI (Light Sweet Crude Oil) на електронних торгах в Нью-Йорку станом на 08.28 мск зросла на 0,48 долара, або на 0,53%, - до 90,35 долара за барель. Ціна вересневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent збільшилася на 0,68 долара, або на 0,65%, - до 105,84 долара за барель.

Комерційні запаси нафти в США за тиждень, що завершився 13 липня, знизилися на 800 тисяч барелів, або на 0,2%, - до 377,4 мільйона барелів. При цьому загальні запаси бензину зменшилися на 1,8 мільйона барелів, або на 0,9%, і склали 205,9 мільйона барелів.

Порадували інвесторів дані про те, що кількість нових будинків в США в червні виросла максимальними темпами з жовтня 2008 року і склала 760 тисяч, що на 6,9% більше від переглянутого показника за травень і на 23,6% вище від показника червня минулого року. Аналітики очікували, що показник досягне 745 тисяч.

"Настрої інвесторів покращились повсюдно, - сказав агентству Bloomberg керуючий директор IHS Consulting Віктор Шам (Victor Shum). - Дані щодо запасів говорять про їх зниження, що позитивно відбивається на цінах".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua