МВФ: рівень безробіття у єврозоні виросте на 11,1%


МВФ: рівень безробіття у єврозоні виросте на 11,1%

Міжнародний валютний фонд очікує подальше зростання рівня безробіття в єврозоні, в поточному році він складе 11,1% і в 2013 році - 11,3%, йдеться в прес-релізі фонду. За підсумками 2011 року показник склав 10,2%.

Крім того, МВФ прогнозує поступове відновлення імпорту та експорту в наступному році. Так, за підсумками 2012 року фонд очікує, що зростання експорту з країн валютного блоку складе 2,1% і 3,1% в 2013 році. При цьому зниження імпорту, яке очікується в поточному році (0,2%), в 2013 році зміниться зростанням, яке складе 2,7%.

У той же час в наступному році МВФ прогнозує зростання внутрішнього попиту в єврозоні на 0,4% після його зниження на 1,3% за підсумками 2012 року.

МВФ відзначає загострення боргової кризи в єврозоні та зниження економічної активності в регіоні. "Негативний ефект від тісного взаємозв'язку банків, держав і реальної економіки посилився, що призводить до зростання дохідності держоблігацій і премій за ризик до рекордних рівнів. Інвестори відмовляються від вкладень в країни, які відчувають фінансові труднощі, що призводить до переміщення капіталу на "північ" (в такі країни, як Німеччина - Прим. ред.) і за межі регіону і зростання інтересу до надійних активів", - йдеться в прес-релізі.

Раніше, 16 липня, МВФ повідомив про те, що ВВП єврозони в поточному році, за його оцінкою, скоротиться на 0,3%, що збігається з квітневим прогнозом. У 2013 році зростання ВВП регіону складе 0,7% замість очікуваного раніше підвищення на 0,9%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua