ДПСУ зібрала у І півріччі 10,7 млрд грн акцизного податку


ДПСУ зібрала у І півріччі 10,7 млрд грн акцизного податку

До загального фонду держбюджету України в І півріччі 2012 р. мобілізовано надходження акцизного податку з вироблених в країні підакцизних товарів на майже 10,7 млрд грн, що на 10,8% більше від показника за аналогічний період минулого року. Такі статистичні дані сьогодні оприлюднила Державна податкова служба України (ДПСУ). У відомстві таке зростання пояснюють поетапним підвищенням ставок на підакцизні товари та динамікою обсягів реалізації такої продукції.

При цьому зростання надходжень сталося майже по всіх групах підакцизних товарів. Зокрема, з реалізації лікеро-горілчаних виробів до бюджету надійшло понад 2 млрд грн (на 284,6 млн грн, або на 16,2% більше від відповідного періоду 2011 року), тютюнових виробів - зібрано майже 7,4 млрд грн (+ понад 611 млн грн, або на 9%), виноробної продукції - надійшло понад 268 млн грн (+ понад 74 млн грн, або на 38,1% більше за перше півріччя 2011 року).

Нагадаємо, ДПСУ за півроку перерахувала до зведеного бюджету 141,8 млрд грн. Також за січень-червень 2012 р. ДПСУ мобілізувала до фонду державного бюджету України 28,5 млрд грн податку на прибуток. Крім того, до бюджету від ПДВ у першому півріччі надійшло 39,8 млрд грн, що на 1,9% більше від відповідного періоду минулого року.

Нагадаємо, за I півріччя 2012 р. в загальний фонд державного бюджету за оперативними даними зібрано 97,2 млрд грн. У порівнянні з минулим роком, збір платежів до бюджету зріс на 6,7 млрд грн, або на 7,4%. У повному обсязі виконано завдання з податку на прибуток, акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів, рентної плати за природний газ, що видобувається в Україні, і транзитне транспортування природного газу, частини чистого прибутку (доходу) державних підприємств, збору у вигляді цільової надбавки до чинного тарифу на електричну та теплову енергію, збору за спеціальне використання лісових ресурсів та води, платежів за користування надрами тощо.

Торік ДПСУ збільшила перерахування до зведеного бюджету до 266,4 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua