Китай схвалив контракт щодо будівництва "Повітряного експресу" в Україні


Китай схвалив контракт щодо будівництва "Повітряного експресу" в Україні

Уряд Китаю кілька днів тому узгодив контракт з реалізації національного проекту "Повітряний експрес", підписаний за участю президента України і голови КНР в кінці червня 2011 року. Про це українським ЗМІ повідомило джерело в Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами.

Національний проект з будівництва швидкісного експреса між аеропортом Бориспіль і центральним залізничним вокзалом Києва буде реалізований протягом двох наступних років.

Рішення уряду Китаю фактично дозволяє почати фінансування проекту вже через кілька днів після сплати комісійної внеску з боку України.

У зв'язку з цим, Держінвестагентство зараз проводить термінові процедури, необхідні для оплати цього збору. Будівництво "Повітряного експреса" планували почати в травні 2011-го, потім восени, потім уже в грудні. Згідно з планом, будівництво триватиме 18 місяців.

Термін окупності національного проекту "Повітряний експрес" вартістю 372 млн доларів повинен скласти 25 років. Кредитна угода на фінансування проекту "Повітряний експрес" між Експортно-імпортним банком Китаю та Держінвестпроектом була підписана 20 червня 2011 року в рамках візиту голови КНР Ху Цзіньтао в Україну.

Угода передбачає надання коштів у розмірі до 372 млн доларів, проте очікується, що техніко-інженерні рішення дозволять зменшити заплановану суму на 10 відсотків і збільшити рентабельність проекту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua