Мінфін планує в ІІІ кварталі 2012 р. позичити 18 млрд грн


Мінфін планує в ІІІ кварталі 2012 р. позичити 18 млрд грн

Міністерство фінансів України планує в III кварталі 2012 р. здійснити запозичень на 18 млрд грн. Про це йдеться в плані управління держборгом на поточний квартал.

"Враховуючи фактичні державні запозичення в січні-червні 2012 р., протягом III кварталу загальний обсяг надходжень за борговими операціями за загальним фондом держбюджету України складе 18,0 млрд грн", - йдеться в документі.

Планується, що довгострокові і середньострокові боргові інструменти будуть мати рівні частки - по 8 млрд грн (по 44,4% кожний). При цьому короткострокові інструменти складуть 2 млрд грн, або 11,2%.

"Обсяг зовнішніх запозичень може скласти 8 млрд грн, або 44,4% від загальної суми запозичень за загальним фондом державного бюджету України в III кварталі. Протягом кварталу джерелами для зовнішніх запозичень можуть бути кошти МВФ, МБРР, ЄС, двосторонні кредити і випуски євробондів", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в II кварталі 2012 р. Мінфін планував зовнішні запозичення в сумі 17,6 млрд грн, але через несприятливу зовнішню ситуацію залучення коштів за кордоном було перенесено.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua