В Україні хочуть повернути збір з купівлі іноземної валюти у розмірі 3%


В Україні хочуть повернути збір з купівлі іноземної валюти у розмірі 3%

Державна податкова служба України (ДПСУ) пропонує повернути збір з купівлі іноземної валюти в розмірі 3%. Про це йдеться в проекті фіскальної реформи ДПСУ, який має видання "Коммерсант-Украина".

Сьогодні в Міністерстві фінансів відбудеться обговорення проекту радикальної податкової реформи, підготовленої ДПСУ. Документ під назвою "Концептуальні зміни податкової системи" перший заступник міністра фінансів Анатолій М'ярковський і заступник голови ДПС Андрій Ігнатов представлять для обговорення відомствам, галузевим асоціаціям і експертам.

Легалізація зарплат, навіть якщо вона відбудеться в повному обсязі, принесе в бюджет 22,5 млрд грн. Утворену дірку податківці пропонують ліквідувати шляхом посилення податкового тиску. Буде скасовано максимальний поріг для сплати ЄСВ, який становить 10 мінімальних зарплат, що дасть 3,9 млрд грн, а також повернуто збір з купівлі іноземної валюти в розмірі 3% - ще 14 млрд грн. Але навіть у цьому випадку нестача буде величезною - 50 млрд грн.

Частково її профінансують за рахунок 21 млрд грн, які уряд заощадить на сплату ЄСВ з зарплат бюджетників. Де знайти ще кошти, в ДПС не знають. На думку співрозмовника видання в уряді, якщо Україна введе збір з валюти, МВФ і Світовий банк припинять працювати з нами, так як скасування внеску було однією з умов видачі кредиту МВФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua