Порошенко домовився про створення Комісії з торгових суперечок з Росією


Порошенко домовився про створення Комісії з торгових суперечок з Росією

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко, який здійснив дводенний візит до Росії, обговорив з ключовими міністрами уряду цієї країни економічне співробітництво, приділивши особливу увагу зняттю торговельних бар'єрів.

Як повідомила УНІАН прес-служба міністра П.Порошенка, він 9-10 липня здійснив візит до Росії, в рамках якого провів зустрічі з міністром економічного розвитку РФ Андрієм Білоусовим, міністром промисловості і торгівлі Денисом Мантуровим і міністром торгівлі РФ Андрієм Слєпньовим.

Згідно з повідомленням, міністри, в першу чергу, підготували низку міжурядових документів, які будуть винесені на обговорення президентів України і Росії 12 липня в Ялті.

Головну увагу міністри двох країн приділили необхідності зняття торговельних бар'єрів, лібералізації доступу виробників на ринки двох країн, захисту інтересів інвесторів, які розвивають проекти на територіях обох держав.

"Це набуває особливої актуальності і доцільність в зв'язку з ратифікацією Державною думою РФ протоколу щодо вступу Росії до СОТ від 10 липня 2012 року", - сказано в повідомленні.

Крім того, П.Порошенко домовився про створення Комісії з вирішення чутливих питань у сфері торговельно-економічного співробітництва.

"Головним завданням комісії стане врегулювання питань двостороннього співробітництва та моніторинг на постійній основі ситуації у зовнішній торгівлі між Україною і Російською Федерацією", - сказано в повідомленні.

Одночасно П.Порошенко порушив питання про доступ на російський ринок товарів українських виробників, зазначивши, що часто до товарів з України застосовуються жорсткі антидемпінгові дії.

Сторони також погодили питання підготовки документа щодо усунення перешкод в реалізації проектів літакобудування, зокрема, "Ан-124", "Ан-70" і "Ан-148", і обговорили участь російських інвесторів у приватизації промислових підприємств України.

Порошенко запросив російських колег відвідати Україну з робочим візитом на початку вересня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua