Іспанія отримає перший транш фіндопомоги на 30 млрд євро в липні 2012 р


Іспанія отримає перший транш фіндопомоги на 30 млрд євро в липні 2012 р

Перший транш фінансової допомоги для рекапіталізації банків розміром 30 млрд євро Іспанія отримає до кінця липня 2012 р. Про це повідомив після завершення зустрічі Єврогрупи міністр фінансів Франції П'єр Московічі, передає Reuters.

Крім того, Єврогрупа остаточно схвалить план фінансової допомоги Іспанії 20 липня 2012 року.

"Учасники Єврогрупи досягли угоди щодо програми надання допомоги банківській системі Іспанії, - йдеться в документі. - Дана допомога буде надана через Європейський фонд фінансової стабільності (EFSF), а потім через Європейський механізм стабільності (ESM)".

Також міністри фінансів країн - учасниць єврозони схвалили рішення про перенесення терміну скорочення дефіциту бюджету Іспанії до 3% на 2014 р.

Крім того, у вересні ц.р. почнуться переговори про створення механізму для "прямої рекапіталізації європейських банків через ESM", повідомляється в заяві.

Нагадаємо, 25 червня 2012 року Іспанія офіційно попросила у ЄС фінансову допомогу на рекапіталізацію банківської системи в розмірі до 100 млрд євро. Раніше, 21 червня ц.р., були опубліковані перші підсумки аудиту іспанського банківського сектора, проведеного компаніями Rolan Berger та Oliver Wyman. За їхніми даними, для відновлення банківської системи Іспанії може знадобитися від 51 до 62 млрд євро.

Кошти на рекапіталізацію банків виділяються на умовах дотримання Іспанією бюджетної дисципліни та проведення програми фіскальної консолідації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua