Світовий банк: Україна займає 19-е місце за надійністю бюджету


Світовий банк: Україна займає 19-е місце за надійністю бюджету

За даними досліджень неурядових організацій, Україна посідає 19 місце в світі за прозорістю бюджету.

Про це під час презентації звіту Світового банку та Європейського Союзу повідомив економіст Світового банку з державного сектору Олексій Балабушко, передає УНН.

"Насправді прозорість бюджету, а саме публічність інформації, яка існує в країні з приводу бюджетних пропозицій, розгляду бюджету тощо - дійсно є однією з найкращих у світі. І це підтверджується не тільки саме цим дослідженням (звітом Світового банку), а й дослідженням, яке робиться неурядовими організаціями і називається індекс відповідності бюджету, який робиться раз на кілька років", - зазначив Балабушко.

Він зазначив, що останнє таке дослідження, яке було проведено в 2010 році, свідчить про те, що Україна за цим показником посідає 19-е місце в світі.

Нагадаємо, Україна приєдналася до Світового банку в 1992 році. Зобов'язання фінансової установи перед Україною складають більше 7 мільярдів доларів на 39 операцій. Міжнародна фінансова корпорація інвестувала в цілому 1 мільярд 657 мільйонів доларів в 63 проекти та залучила додаткові 632 мільйони доларів у вигляді синдикованих кредитів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua