Референдум щодо імпічменту президенту обійдеться Румунії в 21 млн. євро


Референдум щодо імпічменту президенту обійдеться Румунії в 21 млн. євро

Референдум щодо імпічменту президенту Румунії Траяну Бесеску пройде 29 липня, а на його проведення з державного бюджету буде витрачено більше 21 млн євро.

Про це повідомив після надзвичайного засідання уряду міністр у справах адміністрації Румунії Віктор Паул Добре, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"На організацію та проведення референдум 29 липня уряд затвердив кошторис витрат: з держбюджету додатково буде виділено більше 95 млн леїв (більше 21 млн євро)", - повідомив журналістам В.П.Добре.

За його словами, кошти будуть витрачені на виготовлення близько 20 млн виборчих бюлетенів, печаток для виборчих дільниць, а також на інформаційну і підготовчу кампанію.

Як повідомляло агентство, напередодні парламент Румунії оголосив президенту Траяну Бесеску імпічмент. Згідно з Конституцією Румунії, парламентське рішення має бути затверджене на загальнонаціональному референдумі.

В той же день уряд Румунії вніс зміни в закон про референдум щодо імпічменту, згідно з якими, результати будуть визнані дійсними, якщо за імпічмент проголосують більшість виборців, що брали участь у референдумі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua