Соціальні видатки в Росії перевищать 4 трильйони рублів


Соціальні видатки в Росії перевищать 4 трильйони рублів

Обсяг видатків на соціальний розвиток Росії в 2014 році перевищить 4 трильйона рублів. Про це заявив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, повідомляє РИА Новости. Держава, за його словами, має зробити все необхідне для збереження безкоштовної, доступної та якісної охорони здоров'я.

Очікується, що наступного року видаткова частина російського бюджету складе 13,4 трильйона рублів.

У той же час Медведєв підкреслив, що уряд буде поступово скорочувати ненафтогазовий дефіцит бюджету. У 2013 році він трохи виросте, в порівнянні з поточним рівнем, і складе 10,1 відсотка, а до 2015 року впаде до 8,6 відсотка.

Раніше повідомлялося, що трирічний бюджет передбачає істотне скорочення державних витрат. За пропозицією Мінфіну, вони повинні бути знижені на 2,5 трильйона рублів за три роки.

У міністерстві визнали за необхідне знизити витрати за такими статтями, як національна економіка і державні інвестиції, утримання чиновників і загальнодержавні питання, а також освіта, охорона здоров'я і ЖКГ. У той же час оборонний бюджет запропоновано збільшити в 2013 році до 2,3 трильйона рублів, а в 2014 році - до 2,7 трильйона рублів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua