Встановлено рекорд з притоку інвестицій у країни, що розвиваються


Встановлено рекорд з притоку інвестицій у країни, що розвиваються

Торік світовий потік прямих іноземних інвестицій перевершив докризовий рівень і склав $1,5 трлн., йдеться у звіті конференції ООН з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД).

Як пише БФМ.РУ, історичний рекорд 2007 року поки не побито, зате встановлений максимум притоку інвестицій в країни, що розвиваються, - $684 млрд. (+11%). На цей регіон припала майже половина коштів - 45%.

Перехідні економіки зазнали зростання інвестицій на 25% до $92 млрд., розвинені - на 21%. Приплив грошей в Африку та інші бідні регіони світу сповільнився.

Експерти ЮНКТАД вважають, що цього року зростання інвестицій уповільниться через кризу, так що показник дійде лише до $1,6 трлн. У 2013 році очікується $1,8 трлн., в 2014 році - $1,9 трлн.

Найпривабливішим для закордонних інвесторів названий Гонконг. На другій сходинці - Бельгія. За підрахунками організації, в економіку країн-членів ЄС в минулому році інвестовано $420 млрд., США - $226,9 млрд, Китаю - $123,9 млрд, Бразилії - $66,6 млрд, Росії - $52,8 млрд.

Резюмуючи результати свого звіту, експерти ЮНКТАД повідомляють, що в минулому році інвестиції в сектор послуг вперше перевершили суми, які йшли у промисловість.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua