Під Вінницею запрацювала перша в Україні сонячна електростанція


Під Вінницею запрацювала перша в Україні сонячна електростанція

Компанія "Енергоінвест" завершила будівництво Слобода-Бушанської сонячної електростанції потужністю 1,875 МВт в Ямпільському районі Вінницької області.

"Завершили будівництво останньої черги, здали в експлуатацію. Тепер потужність станції становить 1,875 МВт", - сказав президент компанії Володимир Житник, пише Інтерфакс-Україна.

Національна комісія регулювання енергетики НКРЕ напередодні скоригувала загальну встановлену потужність генеруючого обладнання Енергоінвест до 14,2 МВт.

Енергоінвест, крім Слобода-Бушанської СЕС, експлуатує також 12 малих гідроелектростанцій у Вінницькій, Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях.

Як повідомлялося, альтернативна енергетика в Україні в минулому році розвивалася інтенсивніше, ніж традиційна, що відповідає загальносвітовим тенденціям. На початок липня загальна кількість компаній, що експлуатують електростанції на поновлюваних джерелах і реалізують електроенергію за зеленим тарифом, зросла до 66, а кількість таких електростанцій - до 111, з яких 23 - сонячні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua