Італія скоротить бюджетні видатки ще на 4,5 млрд євро, а чиновників - на 10%


Італія скоротить бюджетні видатки ще на 4,5 млрд євро, а чиновників - на 10%

Італійський уряд схвалив додаткову програму скорочення бюджетних витрат на 4,5 млрд євро в поточному році, передає телеканал "Росія 24". Цей захід дозволить відкласти підвищення податків на першу половину 2013 року.

За підсумками засідання кабінету міністрів, яке тривало більше 6 годин, було ухвалено рішення зменшити кількість співробітників в держсекторі. Поступово кількість керівних посад зменшиться на 20%, а рядових співробітників - на 10%.

"Наша мета - зменшити урядові витрати, зберігши в повному обсязі послуги, що надаються населенню. Вжиті заходи дозволяють перенести збільшення ПДВ на 2% на липень 2013 р., хоча раніше ми планували підняти його вже в жовтні цього року.

"Обсяг витрат зменшиться на 10,5 млрд євро в 2013 р. і на 11 млрд євро в 2014 р. Також уряд зарезервував 2 млрд євро на відновлення інфраструктури після недавнього землетрусу.

Скорочення торкнуться систем охорони здоров'я, також під ніж потраплять регіональні бюджети. Вжиті заходи можуть підірвати популярність уряду Маріо Монті напередодні виборів, запланованих на квітень 2013 року. Профспілки держслужбовців мають намір домогтися скасування цих заходів і пригрозили страйками, якщо до їхньої думки не прислухаються.

Нагадаємо, дефіцит бюджету Італії в I кв. 2012 р. виріс до максимального рівня з 2009 р. - 8% ВВП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua