Індія має намір витратити 5,4 млрд дол. на безкоштовні ліки для бідних


Індія має намір витратити 5,4 млрд дол. на безкоштовні ліки для бідних

Індія витратить 5,4 млрд дол на безкоштовні ліки для бідних. План передбачає фінансування придбання так званих "дженериків" - більш доступних аналогів дорогих препаратів, передає Reuters. За оцінкою уряду Індії, в наступні 5 років до половини з 1,2-мільярдного населення країни зможе скористатися безкоштовними медикаментами. Законопроект про лікарське забезпечення передбачає обмеження на використання брендованих препаратів. У тому випадку, якщо державний лікар призначить використання ліків, які випускає велика компанія-виробник, він може бути оштрафований. При цьому державним лікувальним установам дозволять спрямовувати лише до 5% бюджету на закупівлю брендованих або рідкісних лікарських засобів.

"Політика уряду полягає в підтримці поширення використання "дженериків" стандартної якості. Вони набагато дешевші, ніж ліки від компаній-виробників", - сказав представник індійського Міністерства охорони здоров'я та сімейного благополуччя.

Експерти відзначають, що від нового законопроекту найбільше виграють індійські виробники "дженериків". Серед компаній, які отримають найбільшу вигоду, називаються DrReddy's і Cipla.

Відзначимо, що в даний час близько 40% індійців проживають за межею бідності і не мають доступу до медичної допомоги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua