Колесников оприлюднив дані про витрати на Євро-2012


Колесников оприлюднив дані про витрати на Євро-2012

На підготовку до Євро-2012, який проходив на українській та польській територіях, Україна витратила близько 5 млрд. доларів.

Про це заявив віце-прем'єр, міністр інфраструктури країни Борис Колесников.

"Згідно з нашими попередніми підрахунками, 1,8 млн. осіб відвідали Україну за час Євро-2012. Враховуючи, що під час перебування в Україні одна людина в середньому витратила 400 доларів, плюс інші різні доходи, на даний момент можна сказати, що захід повернув витрати в розмірі 1 млрд. доларів", - зазначив він.

Він також спростував чутки про державні інвестиції в розмірі 6,5 млрд. доларів: "Це завищені цифри: загальна вартість витрат склала близько 5 млрд. доларів".

За словами Колесникова, найбільше коштів пішло на будівництво доріг, від 800 до 850 млн доларів було направлено на зведення стадіонів, передає Інтерфакс.

"За 18 місяців ми побудували чотири аеропорти, які відповідають найвищим світовим стандартам. В Києві ми добудували злітно-посадкову смугу і новий термінал. 50 млн. євро були спрямовані на операційні витрати, серед яких - перекладачі, підбір і підготовка обслуговуючого персоналу", - відзвітував віце-прем'єр.

Нагадаємо, Євро-2012 приймали чотири українські міста - Київ, Львів, Харків, Донецьк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua