0 800 307 555
0 800 307 555

Нацкомфінпослуг готова перевірити "Оранту", якщо депутати доручать


Нацкомфінпослуг готова перевірити "Оранту", якщо депутати доручать

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринку фінансових послуг (Нацкомфінпослуг), має намір виконати доручення комітету Верховної ради України з питань фінансів, банківської діяльності і податкової політики щодо проведення позачергової комплексної перевірки фінансового стану Національної акціонерної страхової компанії "Оранта" (Київ).

"У разі якщо нам надійде таке доручення, воно буде виконано", - сказав голова Нацкомфінпослуг Андрій Стасевський, коментуючи опубліковані в ЗМІ заяви голови комітету Віталія Хомутинника щодо перевірки НАСК "Оранта".

Голова відомства також відзначив, що підтримує рішення парламентського комітету, і в разі підтвердження наявних у його розпорядженні фактів в компанію буде введена тимчасова адміністрація.

Стасевський уточнив, що комісія має намір почати перевірку компанії 1 серпня за підсумками її діяльності у першому півріччі.

НАСК "Оранта" входить до трійки найбільших українських компаній класичного страхування. Має у своєму розпорядженні майже 800 структурних підрозділів в обласних центрах, містах і районах України. Її агентська мережа перевищує 7 тисяч страхових агентів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua