2240
У Партії регіонів виступили проти податку на розкіш
— Казна та Політика
Проблеми Пенсійного фонду та соціальних виплат не можна вирішити за допомогою введення податку на розкіш.
Про це в ефірі 5 каналу заявив депутат від Партії регіонів Олександр Стоян, передає НБН.
"Я за цей закон голосувати не буду. Не тому, що я не хочу, щоб були податки на багатство, а тому, що цей закон не вирішить питання, за рахунок чого податки наповнюють бюджет. Податок мільйон гривень на місяць багаті спокійно оплатять. Але це не вирішить проблеми пенсійного фонду та виплати чорнобильцям", - сказав депутат.
Він також висловив побоювання щодо того, що у зв'язку з введенням податку на розкіш можуть постраждати "нижчі класи", які не зможуть платити податки.
Відзначимо, що в парламенті зареєстровано 4 законопроекти щодо оподаткування багатства і предметів розкоші.
Нагадаємо, проект закону про оподаткування багатства і предметів розкоші був зареєстрований в парламенті 5 червня.
Варто зазначити, що в опозиції однозначно називають закон передвиборчим піаром влади. У Партії регіонів також не впевнені в необхідності поспішати з ухваленням такого закону. Так, лідер парламентської фракції ПР Олександр Єфремов зазначив, що до схвалення закону парламент повинен розібратися з тим, що таке розкіш.
У Комуністичній партії України скептично сприймають перспективу введення податку на багатство. Нардеп Сергій Гордієнко вважає, що міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, який працював над проектом закону, забуде про нього відразу після виборів.
За матеріалами: Фокус
Поділитися новиною
Також за темою
PlayCity розпочало видачу ліцензій: бюджет поповниться на 50 млн гривень
Рада ратифікувала угоду про сторічне партнерство з Великою Британією
Угода про надра: США зробили перший внесок у фонд
В Україні з’явиться посада військового омбудсмана: Рада ухвалила закон
Уряд на наступний рік закладає більше коштів на кешбеки і марафон, ніж на зарплату військовим
Які галузі найбільше поповнюють бюджет України у 2025 році