СЕБ Банк розкрив імена нових власників


СЕБ Банк розкрив імена нових власників

Консалтингова фірма "Фінанс Аналіт сервіс" сконцентрувала 80% акцій СЕБ Банку. Таким чином, шведська SEB Group завершила угоду з українською групою компаній Євробанку, що входять в сферу інтересів бізнесмена Олександра Адарича.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Консалтингова фірма "Фінанс Аналіт сервіс" сконцентрувало 79,9% акцій СЕБ Банку. Дана дія була підтверджена в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Крім цього, акціонером банку стала кіпрська компанія Ignаce Marketing Limited, зосередивши 20% його акцій. Зміни в складі акціонерів були очікуваними - ще раніше SEB Group підписала угоду про продаж свого роздрібного банківського бізнесу в Україні місцевій групі Євробанку, контрольованій бізнесменом Олександром Адаричем (екс-голова правління УкрСиббанку).

За даними НБУ, на 1 квітня 2012 року за розміром загальних активів СЕБ Банк займав 59-е місце (3,32 млрд грн), а Євробанк - 93-є (1,382 млрд грн) серед 174 комерційних банків, що працюють у країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua