Литвин не відпустить депутатів у відпустку, поки не будуть вирішені всі питання


Литвин не відпустить депутатів у відпустку, поки не будуть вирішені всі питання

Голова парламенту Володимир Литвин не відкидає можливості продовження поточної сесії Верховної Ради. Про це він заявив сьогодні під час погоджувальної ради.

"Якщо будуть питання, без вирішення яких країна не зможе прожити півтора місяця, то потрібно зібрати керівників фракцій і представників уряду, щоб продовжити сесію", - сказав він.

Також голова українського парламенту Володимир Литвин заявив, що 6 липня відбудеться закриття 10-ї сесії Верховної Ради України VI скликання.

"В п'ятницю передбачається заслухати звіт тимчасової слідчої комісії з розслідування обставин, що спричинили ситуацію із закритим акціонерним товариством "Індар", розглянути шість законопроектів, а, потім, оголосити про закриття сесії", - сказав спікер на засіданні погоджувальної ради в понеділок.

"Можливо, з урахуванням цього, ви б погодилися не запрошувати уряд, а розглянути питання, які залишаться нерозглянутими і мають актуальний характер? А о 12:00 закрити сесію", - звернувся Литвин з пропозицією до керівників фракцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua