Нові таблиці кредитів і важлива новина для користувачів iPhone і iPad від FINANCE.UA!


Нові таблиці кредитів і важлива новина для користувачів iPhone і iPad від FINANCE.UA!

Зустрічайте чергову порцію корисних поліпшень та оновлень від вашого улюбленного фінансово-економічного порталу!

Слідом за істотним оновленням нашої таблиці депозитів, схожі зміни - в аналогічному дизайні - у нас відбулися і з таблицею кредитів як для фізичних так і для юридичних осіб. До вашої уваги тепер різноманітні кредитні програми від різних банків, а не загальна зведена таблиця подібної інформації - як це було раніше. Вам необхідно просто внести суму для розрахунку процентних витрат по кредиту у відповідне віконце і клікнути по конкретній процентній ставці.

Також як і в оновленних депозитах, прямо під назвою кожного з банків, доступна його оцінка в “Народному рейтингу” - системі оцінювання якості сервісів і обслуговування українських банків, яка формується лише нашими читачами. Якщо ж в банку ще немає рейтингу, це означає що його ще не оцінили, і ви можете зробити це в будь-який зручний для вас час.

Ще одна важлива новина - для тих, хто читає наш сайт з iPhone і iPad. Ми поступово відмовляємося від флешової платформи для відображення графіків - щоб власники мобільних пристроїв компанії Apple, а також ті, хто просто відключив у себе флеш, теж могли працювати з нашими графіками. Поки що нові графіки присутні на зведеній сторінці ринку валюти - графіки готівкового, офіційного, міжбанківського та форекса курсів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua