У Китаї заблокували доступ до сайту Bloomberg після інформації про фінансові активи родичів влади


У Китаї заблокували доступ до сайту Bloomberg після інформації про фінансові активи родичів влади

Влада Китаю заблокувала доступ до веб-сайту Bloomberg після того, як агентство опублікувало дані про фінансові активи родичів заступника голови КНР Сі Цзіньпіна.

У доповіді, опублікованій агентством, зазначається, що сім'я Сі Цзіньпіна володіє інвестиціями в компанії з активами $376 млн, 18% непрямих часток в компанії, що займається рідкісноземельними металами, з активами $1,73 млрд, а також є володарем $20 млн в технологічному холдингу. При цьому Bloomberg використовував офіційні документи, зібрані журналістами, пише Lenta.ru.

Згідно зі статтею, у заступника голови КНР, його дружини і дочки ніяких активів і фінансових правопорушень відмічено не було, а більшість статку належить старшій сестрі Сі Цзіньпіна, її чоловікові та їхній дочці.

Як заявила прес-секретар Bloomberg в Азії Беліна Тан, відключення сайту в Китаї керівництво компанії вважає наслідком доповіді про фінансове становище родичів Сі Цзіньпіна. У той же час представники Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю повідомили, що вони не несуть відповідальність за цензуру в інтернеті.

На даний момент в Китаї діє проект Золотий щит, що обмежує доступ до низки іноземних сайтів. Фільтр працює за ключовими словами, пов'язаними з державною безпекою, а також за "чорним списком" адрес сайтів. Разом з тим, китайські сайти проходять реєстрацію в міністерстві промисловості та інформаційних технологій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua