Новий голова Світового банку офіційно вступив на посаду


Новий голова Світового банку офіційно вступив на посаду

Новий голова Світового банку Джим Ен Кім, обраний радою директорів 17 квітня, офіційно вступив на посаду. Він змінив на цій посаді Роберта Зелліка і буде очолювати організацію протягом наступних 5 років, пишуть РИА Новости.

Кандидатуру Джима Ен Кіма президент США Барак Обама висунув 23 березня. В офіційний список кандидатів входили також колишній міністр фінансів Колумбії Хосе Антоніо Окампо і міністр фінансів Нігерії Нгозі Оконджо-Івеала. Роберт Зеллік висловив підтримку своєму наступнику, відзначивши його заслуги в дослідженнях у сфері охорони здоров'я і блискучі організаторські здібності.

Сам Джим Ен Кім пообіцяв, що не буде боятися задавати "жорсткі запитання" і змінювати порядки, які існують у Світовому банку. З його обранням збереглася традиція, за якої головою Світового банку завжди був громадянин США, а Міжнародний валютний фонд завжди очолював виходець з однієї з європейських країн.

За освітою новий голова СБ медик. З відзнакою закінчив Браунівський університет в 1982 році.

В 1991 йому було присвоєно ступінь доктора медицини Гарвардською медичною школою. У 1993 році отримав ступінь доктора філософії факультету антропології Гарвардського університету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua