"Газпром" заявив, що заробляє найбільше у світі


"Газпром" заявив, що заробляє найбільше у світі

"Газпром" другий рік є світовим лідером за розміром чистого прибутку, причому не тільки серед нафтогазових компаній, а серед всіх компаній в світі. Про це заявив голова компанії Олексій Міллер під час річних зборів акціонерів компанії.

"За підсумками минулого року "Газпром" продемонстрував рекордні фінансові результати: виручка головної компанії склала понад 3,5 трильйона рублів, що на 23% більше, ніж у 2010 році. Чистий прибуток головної компанії, виходячи з якого розраховуються дивіденди, - майже 880 мільярдів рублів, це вище від торішнього показника в 2,4 рази", - сказав Міллер.

За його словами, чистий прибуток групи "Газпром" вперше за всю історію перевищив 1 трлн руб.

"Ми вже другий рік поспіль є світовим лідером за розміром чистого прибутку, і не тільки серед нафтогазових, а всіх компаній в світі!" - похвалився Міллер.

Трохи раніше в п'ятницю Міллер заявив, що обсяг видобутку газу тільки на одному газовому родовищі в Ямало-Ненецькому автономному окрузі зіставний з сумарним видобутком сланцевого газу в США, при тому, що сланцевий газ дозволив Штатам в 2009 році вперше обігнати Росію за розмірами видобутку природного газу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua