НБУ: Платіжний баланс на даний момент складається краще від прогнозів


НБУ: Платіжний баланс на даний момент складається краще від прогнозів

Платіжний баланс в даний час складається краще від прогнозів. Про це РБК-Україна повідомив керівник групи радників голови Національного банку України (НБУ) Валерій Литвицький.

"В цілому стан платіжного балансу складається дещо краще від попередніх прогнозів і дає підстави розраховувати на збереження фундаменту стабільності обмінного курсу в найближчій перспективі", - заявив Литвицький.

Він також зазначив, що "в поточному рахунку однозначно позитивної оцінки заслуговують процеси зближення темпів зростання експорту та імпорту. Це дозволяє прогнозувати подальше гальмування темпу зростання дефіциту поточного рахунку".

Експерт нагадав, що в травні пройшло деяке пожвавлення економіки - ВВП зростав дещо швидше, стабілізувалася динаміка споживання та інвестицій.

"Фінансовий рахунок четвертий місяць поспіль складається з профіцитом, масштаби якого вищі від прогнозів", - підкреслив керівник групи радників голови НБУ.

Нагадаємо, за 5 місяців 2012 р. сальдо зведеного платіжного балансу стало позитивним - 422 млн дол, при цьому ще за підсумками 4 місяців був дефіцит.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua