Кількість заявок з безробіття у Франції у травні виросла до рекордних 33,3 тис


Кількість заявок з безробіття у Франції у травні виросла до рекордних 33,3 тис

Безробіття у Франції знаходиться на 13-річному максимумі – кількість тих, хто отримує допомогу з безробіття у травні зросла на 33,3 тис. осіб, передає телеканал "Росія 24".

Аналітики, опитані агентством Bloomberg, не очікували такого сильного зростання заявок. Економісти передбачали підвищення рівня на 10 тис. осіб.

На даний момент у Франції налічується 2 млн. 922,1 тис. громадян, які отримують допомогу з безробіття. У квітні показник дорівнював 2 млн 888,8 тис. А кількість нових заявок у квітні, в порівнянні з березневим показником, склала 4,3 тис.

Тим часом уряд Франції вирішив підвищити мінімальний розмір оплати праці на 2% з 1 липня 2012 р. Влада таким чином розраховує розширити купівельну спроможність громадян. На даний момент МРОП у Франції становить 9,4 євро на годину.

Варто відзначити, що з оголошених 2% 1,4% підуть на індексацію МРОП відповідно до рівня інфляції, а зростання зарплати складе 0,6%.

Нагадаємо, ВВП Франції за I квартал 2012 р., за попередніми даними, в порівнянні з попереднім кварталом, не змінився. За IV квартал 2011 р. ВВП країни виріс на 0,1% в квартальному вирахуванні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua