ЄС витратить на країни "Східного партнерства" 130 мільярдів євро


ЄС витратить на країни "Східного партнерства" 130 мільярдів євро

ЄС протягом 2012-2013 років витратить 130 млрд євро на підтримку інституційних та секторальних реформ в країнах "Східного партнерства".

Як передає власний кореспондент УНІАН в Брюсселі, відповідне рішення було схвалено сьогодні Єврокомісією.

Єврокомісія, зокрема, затвердила програму інтеграції та співробітництва "Східного партнерства", яка повинна сприяти прискоренню політичної асоціації та економічної інтеграції країн - учасниць "Східного партнерства" з ЄС.

Передбачається, що конкретний поділ коштів між шістьма країнами-учасницями буде визначатися за принципом "більше за більше", і буде залежати від прогресу в сфері поглиблення демократії.

Підтримка тих чи інших ініціатив у рамках програми буде визначатися також з урахуванням потреб країн - учасниць "Східного партнерства".

"Всі східні сусідні країни-партнери можуть користуватися програмою. Проте лише країни, у яких спостерігається прогрес у реформах для демократії, повазі прав людини і верховенства права, отримають доступ до нової програми", - повідомила сьогодні прес-служба Єврокомісії.

Кошти на реалізацію програми будуть виділені з Інструменту Європейського сусідства та партнерства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua