Мінрегіон розробляє єдину держпрограму у сфері ЖКГ


Мінрегіон розробляє єдину держпрограму у сфері ЖКГ

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) розробить єдину державну цільову програму модернізації та розвитку житлово-комунального господарства.

"Програмою економічних реформ визначено необхідність скорочення державних цільових програм. Зараз ми маємо дві діючі і ще три програми знаходяться на стадіях розробки та узгодження. Ми звернулися до прем'єр-міністра з пропозицією зняти всі поставлені доручення щодо розробки програм, розробивши замість них єдину державну цільову програму модернізації та розвитку житлово-комунального господарства. Пропозиція була підтримана і ця робота зараз починається", - цитує прес-служба Мінрегіону першого його заступника голови Олександра Аліпова.

За словами О.Аліпова, нова програма буде враховувати досвід попередніх, тоді як чинна Загальнодержавна програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки буде діяти протягом запланованого терміну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua