Агентство Moody's знизило рейтинги 28 іспанських банків


Агентство Moody's знизило рейтинги 28 іспанських банків

Агентство Moody's знизило кредитні рейтинги 28 іспанських банків на один-чотири щаблі, повідомляє Agence France-Presse в понеділок, 25 червня. Таке рішення, пояснили представники агентства, ухвалено після зниження 14 червня кредитного рейтингу Іспанії відразу на три щаблі - з "A3" до "Baa3".

Про зниження рейтингів банків агентство оголосило через кілька годин після того, як влада Іспанії офіційно попросила у Євросоюзу фінансову допомогу для рекапіталізації свого банківського сектора. У заяві Moody's підкреслюється, що агентство позитивно оцінює підготовлений іспанським урядом план з підтримки банківського сектора, проте ефективність цих заходів для кожного окремого банку можна буде оцінити лише після того, як вони будуть повністю втілені в життя.

Банківський сектор Іспанії в значній мірі постраждав внаслідок падіння цін на ринку нерухомості. Станом на кінець 2011 року, сумарний обсяг проблемних кредитів у сфері нерухомості, виданих банками Іспанії, оцінювався в 184 мільярди євро.

Країни ЄС попередньо погодили виділення Іспанії фінансової допомоги в розмірі 100 мільярдів євро. Точна сума буде визначена після додаткових переговорів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua