Реформи фінансового сектора в Європі можуть коштувати його компаніям до 50 млрд євро


Реформи фінансового сектора в Європі можуть коштувати його компаніям до 50 млрд євро

Європейські фінансові компанії можуть витратити 33,3 млрд євро в найближчі три роки на те, щоб відповідати новим вимогам регулювання сектора, які вводяться в рамках його реформування, свідчать дані дослідження компанії JWG, які наводить видання The Financial Times.

За підрахунками експертів, заснованими на опитуванні 87 фінансових компаній в 10 країнах ЄС, дана сума може зрости до 50 млрд євро з урахуванням витрат на реалізацію положень "Базель III". Дана сума розподілиться між 8,5 тис. організацій сектора в 27 країнах ЄС.

Дослідження експертів говорить про те, що більша частина витрат банків буде пов'язана з необхідністю частіше надавати регуляторам детальну інформацію щодо їх ризиків, забезпечення і також з деяких інших питань. Крім того, витрати збільшаться на тлі необхідності проведення стрес-тестів і розробки заходів на випадок банкрутства в кризу.

"Регулятори запитують дані з точки зору свого бажання подивитися на них, а не з точки зору ступеня організованості банків для їх надання", - вважають експерти JWG.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua