Янукович закликає митників активніше наповнювати держскарбницю: успіх - не привід для самозаспокоєння


Янукович закликає митників активніше наповнювати держскарбницю: успіх - не привід для самозаспокоєння

Президент України Віктор Янукович закликав митників активніше наповнювати держскарбницю. Про це він сказав під час виступу на урочистостях з нагоди Дня митної служби, повідомляє УКРІНФОРМ.

"Ваша робота має стати ефективним інструментом державної підтримки та стимулювання економіки і вітчизняного товаровиробника. Необхідно посилювати роботу з наповнення державної скарбниці, в той же час покращуючи умови для ведення бізнесу в нашій державі", - сказав президент.

Він висловив переконання, що новий Митний кодекс є дієвим інструментом реалізації державної політики в цьому напрямку. "Слід ставити собі за мету спрощення процедур проходження митного контролю та оформлення товарів. І це має бути зрозумілим і прозорим для бізнесу та покращити інвестиційний клімат в нашій державі. Така робота буде ефективною лише за умови тісної співпраці з правоохоронцями та іншими державними органами", - додав голова держави.

За його словами, українська митниця є одним з найважливіших джерел наповнення державного бюджету, від роботи митників залежить економічна стабільність держави, забезпечення соціальних гарантій кожного громадянина.

Янукович нагадав, що цього року діяльність української митниці забезпечила надходження до держбюджету 55 мільярдів гривень, що на 25% більше від торішнього показника. "Але цей успіх - не привід для самозаспокоєння. Оскільки перед митниками стоять складні завдання", - підкреслив президент.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua