Меркель вкотре висловилась проти ідеї випуску єдиних євробондів


Меркель вкотре висловилась проти ідеї випуску єдиних євробондів

Канцлер Німеччини Ангела Меркель на зустрічі європейських політиків у Римі вкотре сказала "ні" ідеї випуску єдиних євробондів. Правда, підкреслила, що в принципі така емісія можлива, просто говорити про це до створення потужних надбудов над фінансовим сектором та національними бюджетами рано, передає телеканал "Росія 24". Зокрема, вона вважає, що бюджетне управління повинна здійснювати загальноєвропейська влада в Брюсселі.

Президент Франції Франсуа Олланд, один з ідеологів євробондів, за підсумками зустрічі заявив, що "обговорювати випуск спільних паперів потрібно, але не через десять років". За його словами, відмовлятися від частини суверенітету державам буде складніше, якщо вони не відчувають "солідарності".

Не вдалося домогтися на зустрічі прогресу і з питання використання коштів постійного антикризового фонду (ESM) для прямого кредитування проблемних банків.

У той же час європейські лідери домовилися винести на обговорення саміту 27 країн ЄС в кінці наступного тижня пропозицію - виділити для стимулювання економічного зростання країн регіону суму, рівну 1% ВВП Європейського союзу. На сьогодні це 120-130 млрд євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua