684
Кравчук хоче подати до суду на ВВС за фільм про Україну
Перший президент України Леонід Кравчук запропонував подати в суд на компанію ВВС за показаний напередодні Євро-2012 фільм про прояви расизму в Україні.
"Я вважаю, що цей фільм був створений на замовлення. Хто замовник, я не знаю, але я виношую ідею, що нам слід подати в суд на Бі-бі-сі", - заявив екс-президент. Він також додав, що фашистсько-екстремістські настрої існують не тільки в Україні, а й у всьому світі, пише УНІАН.
"Україна не єдина держава, де це відбувається, ми повинні захищати свою честь і гідність", - впевнений Кравчук.
Як повідомлялося 19 червня, британська правозахисниця від імені британців вибачилася перед українцями за матеріали про расизм.
Нагадаємо, в травні низка британських видань і телеканалів, в тому числі BBC і телеканал Sky Sports, оприлюднили цілу серію матеріалів, у яких Україна позиціонувалася як країна з гострою проблемою расизму.
Пізніше міністр спорту Великобританії Х'ю Робертсон заявив, що подібна інформація не відповідає дійсності та англійським фанатам нічого не загрожує.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
BMW відкликає тисячі авто через кермо, що самостійно повертається
Трамп заявив, що США отримають від Венесуели до 50 млн барелів нафти
Середня вартість майна на торгах у Прозорро. Продажі зросла більш ніж у півтора раза: підсумки 2025 року
Чого найбільше бояться інвестори, які вклалися в штучний інтелект
ДП «Ліси України» продало понад 90 тис. ялинок: у яких областях найбільші продажі
Звільнення за угодою сторін — що треба знати
