Агентство Fitch переглянуло прогноз щодо зростання економіки Китаю


Агентство Fitch переглянуло прогноз щодо зростання економіки Китаю

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings переглянуло в бік підвищення прогноз щодо зростання ВВП Китаю на майбутній рік до 8,2% з 8%. На поточний рік прогноз зростання збережений на рівні 8%, повідомляється в прес-релізі агентства.

"Уповільнення економічних темпів, про яке свідчить індекс PMI в промисловості, що знизився до мінімального в 2012 році рівня, непорівнянне з падінням в 2008 році, хоча і вимагає дій влади країни", - наголошується в документі.

Як стало відомо напередодні, індекс, що обчислюється аналітиками HSBC, скоротився в червні, за першою оцінкою, до 48,1 пункту з 48,4 у травні.

"Тим часом ми не очікуємо різких дій від влади, які могли б привести до зростання держборгу", - говорять експерти Fitch. Почасти такий прогноз пов'язаний з більш стабільною, ніж трьома роками раніше, ситуацією на ринку праці, а також надіями на обережні дії уряду, головним завданням якого є стримування інфляції та зростання цін на нерухомість.

Дефіцит бюджету країни очікується на рівні 1,1%. Китай в даний час має довгостроковий рейтинг дефолту емітента в національній валюті "АА-" з "негативним" прогнозом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua