ФДМ очікує отримати від Фірташа 150 млн грн


ФДМ очікує отримати від Фірташа 150 млн грн

Надходження від "Кримського титану", підконтрольного бізнесмену Дмитру Фірташу, за оренду Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК за підсумками 2012 року складуть 140-150 млн грн.

"За 2012 в державний бюджет від ПрАТ "Кримський Титан" має надійти близько 140-150 млн гривень", - йдеться в повідомленні Фонду держмайна.

За даними ФДМ, підприємство вже перерахувало до бюджету в лютому-червні 60,53 млн грн, з яких 28,97 млн грн - поточна орендна плата і 31,56 млн гривень - погашення заборгованості.

Загалом заборгованість "Кримського титану" за користування ГЗК становить 151,5 млн грн, ця сума буде погашатися рівними частинами протягом двох років.

Нагадаємо, в січні після двох років судової тяганини ФДМ погодився пролонгувати договори оренди Іршанського і Вільногірського комбінатів Фірташем.

Сторони домовилися про продовження терміну оренди Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК ще на 5 років, а відлік цього терміну починається з моменту закінчення в 2009 році дії попередньої оренди.

Комбінати були вперше передані в оренду "Кримському Титану" у вересні 2004 року. Після закінчення її терміну в вересні 2009 року уряд Юлії Тимошенко ухвалив рішення передати їх в держхолдинг "Титан України". "Кримський Титан" оскаржував це рішення, вимагаючи пролонгувати договір оренди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua