Fitch підтвердило найвищі рейтинги Швейцарії на рівні "AAA"


Fitch підтвердило найвищі рейтинги Швейцарії на рівні "AAA"

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) Швейцарії в іноземній і місцевій валютах на найвищому рівні "AAA", прогноз щодо рейтингів стабільний, передає РИА Новости.

"РДЕ Швейцарії відображає розвинену, диверсифіковану і стійку економіку країни, яку підтримує стабільно низький рівень інфляції і яка вирізняється макроекономічною стабільністю", - пояснює Fitch.

Агентство відзначає хороший стан державних фінансів країни, в тому числі показники держборгу, який знизився до 26,6% ВВП в минулому році з 54,9% ВВП в 2003 році. "Це збільшує місце для бюджетних маневрів у випадку сильного економічного стресу", - вважають експерти Fitch.

У той же час агентство додає, що криза в єврозоні негативно впливає на економіку Швейцарії. "Зростання реального ВВП трохи сповільнилося, до 2,1% в 2011 році, курс швейцарського франка різко виріс, а попит на експорт зі Швейцарії з боку єврозони знизився", - вважає Fitch.

Крім Швейцарії, найвищий рейтинг від Fitch мають Австрія, Канада, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Норвегія, Сингапур, Швеція, Люксембург, Великобританія, США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua