Податкові збори у Німеччині впали вперше за два роки


Податкові збори у Німеччині впали вперше за два роки

У Німеччині вперше за два роки знизилися податкові збори, пише Spiegel з посиланням на звіт міністерства фінансів за травень 2012 року. З 2010 року обсяг податкових надходжень до німецької скарбниці підвищувався щомісяця.

У травні збори федеральної та земельних податкових служб склали 40,26 мільярда євро, що на 4,3 відсотка менше, ніж за той же період 2011 року.

В цілому, економісти відзначають, що зростання податкових зборів скорочується. З січня 2012 року держава отримала на 3,6 відсотка податків більше, ніж за той же термін у попередньому році. Між тим за той же період в 2011 році зростання склало 9,2 відсотка, в порівнянні з 2010 роком.

Економісти в німецькому уряді прогнозують уповільнення і в перспективі зупинку економічного зростання. Це також позначиться на подальшому зниженні податкових зборів. Їхні прогнози збігаються з припущеннями Міжнародного валютного фонду. За даними МВФ, економічне зростання в ключових країнах єврозони сповільниться через європейську боргову кризу. У низці країн це може привести до різкого погіршення стану бюджету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua