У Київському зоопарку виявили порушень на 4 млн грн


У Київському зоопарку виявили порушень на 4 млн грн

Державна фінансова інспекція під час перевірки, проведеної в Київському зоопарку, виявила в діяльності звіринця в період з 1 жовтня 2010 року по 31 грудня 2011 року порушення на суму близько 4 млн. гривень.

Як наголошується в повідомленні прес-служби відомства, за результатами контрольного заходу виявлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 4941,36 тис. грн, в тому числі, що призвели до втрат - 510,51 тис. гривень.

Зокрема, з порушенням вимог тендерного законодавства корм для тварин був закуплений за завищеними цінами, що призвело до зайвих витрат коштів на суму понад 190 тис. гривень. Крім того, Київським зоопарком не перераховані до бюджету міста Києва частини чистого прибутку у розмірі 125,64 тис. грн. за III квартал 2011 року.

Невжиття заходів щодо своєчасного стягнення дебіторської заборгованості, термін позовної давності якої минув, і нарахування жителям житлового будинку комунальних послуг в заниженому розмірі призвело до недоотримання власних надходжень в загальній сумі 85,23 тис. грн.

Внаслідок завищення підрядниками вартості виконаних ремонтних робіт, Київським зоопарком було перераховано понад 104 тис. гривень зайвих коштів.

Порушуючи вимоги ведення бухгалтерського обліку Київським зоопарком не була проведена індексація житлового фонду (житлових будинків), що призвело до заниження вартості основних коштів на 3483,69 тис. гривень; також була завищена сума витрат у розмірі 473,50 тис. грн. за рахунок списання виготовленої проектної документації та завищена вартість основних коштів, запасів на загальну суму 418,12 тис. гривень.

Держфінінспекція в Києві направила матеріали в прокуратуру Шевченківського району Києва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua