Іспанія чекає результатів стрес-тестів банків


Іспанія чекає результатів стрес-тестів банків

Уряд Іспанії чекає результатів стрес-тестів банківської системи країни, перш ніж прийняти допомогу зовнішніх кредиторів, повідомляє Euronews з посиланням на заяву іспанського міністра фінансів Крістобаля Монторо під час виступу перед парламентом.

На початку червня Іспанія підтвердила намір звернутися за фінансовою підтримкою банківської системи в розмірі 100 млрд євро, однак керівництво країни категорично відмовляється сприймати таку допомогу як "операцію з порятунку банків", а визначає її як простий кредит.

Монторо підкреслив, що банківська система не потребує порятунку до тих пір, поки в країні послідовно проводяться намічені структурні реформи. Зокрема на даний момент повним ходом йде перебудова податкової системи, що передбачає збільшення непрямих податкових зборів і скорочення дефіциту бюджету.

Слова колеги підтримав прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой, запевнивши міжнародне економічне співтовариство в тому, що країна буде жити відповідно до коштів, а також пообіцявши дотримуватися заданого курсу зі створення європейського банківського союзу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua