Від податку на розкіш держскарбниця повинна поповнитися на 1 мільярд гривень


Від податку на розкіш держскарбниця повинна поповнитися на 1 мільярд гривень

У разі схвалення законопроекту про оподаткування предметів розкоші Державний бюджет України додатково отримає до 1 мільярда гривень. Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету, народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук'янов.

"За попередніми оцінками, очікується сума 500 мільйонів гривень - це консервативна оцінка. Я вважаю, що цей закон уже в перший рік його дії може принести 800 мільйонів гривень. А в міру втілення його в життя ми вийдемо на 1 мільярд грн надходжень до бюджету. Це істотна сума, і дуже важливо, що ці кошти підуть на соціальні програми - на збільшення пенсій та інших важливих виплат", - зазначив Лук'янов.

Він зазначив, що однією з основних цілей законопроекту є зниження обсягів надспоживання, стимулювання заможних громадян до інвестування коштів у розвиток виробництва з метою створення нових робочих місць.

Парламентарій підкреслив, що дискусійні питання, пов'язані з можливим зниженням рівня споживання у зв'язку з ухваленням згаданого закону, будуть аналізуватися за результатами його практичної дії.

"Окремі економісти стверджують, що схвалення даного закону знизить рівень споживання в країні, що негативно вплине на темпи розвитку економіки. Зрозуміло, невеликий вплив на економіку в даному контексті буде. Та чи переважить він позитивний вплив на економіку з точки зору збільшення заощаджень і появи інвестиційного ресурсу для створення нових робочих місць - це досить дискусійне питання, що стосується результатів практичної дії закону", - зазначив народний депутат.

Нагадаємо, 19 червня Верховна Рада внесла до порядку денного сесії законопроект про оподаткування предметів розкоші. Голова фракції Партії регіонів у парламенті Олександр Єфремов підкреслив, що даний документ буде схвалений до кінця поточної, 10 сесії Верховної Ради.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua