Прем'єр завищив у три рази дані про зростання української промисловості


Прем'єр завищив у три рази дані про зростання української промисловості

Дані статистики не дають приводу для оптимізму щодо української економіки. Азаров примножує цифри в 3 рази. Це далеко не перший випадок прямого спотворення цифр Держстату прем'єром.

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив про зростання промислового виробництва в Україні за 5 місяців на 2%, хоча за офіційними даними Держстату зростання склало всього 0,7%.

"Промислове виробництво за 5 місяців 2012 року зросло на приблизно 2%", - сказав Азаров, відкриваючи засідання уряду в середу, 20 червня.

Нагадаємо, що Державна служба статистики повідомила про зростання промвиробництва за 5 місяців 2012 року на 0,7%.

Варто зазначити, що зростання навіть на 2% не є приводом для гордості, оскільки за 5 місяців 2011 року промвиробництво збільшилося на 9,2%.

Нагадаємо, що раніше Азаров заявив про те, що українці в 2011 році стали в 3 рази частіше ходити в музеї і в театри, а також про те, що в 16 разів збільшили придбання мобільних телефонів.

Також Азаров заявляв про дворазове зростання туристичної галузі. Ця інформація знайшла несподіване підтвердження. За даними МЗС, кількість поїздок представників влади за кордон зросла в 2010-2011 роках в два рази.

Крім того, Азаров давав спотворені цифри про економічну ситуацію при колишньому уряді, завищуючи фактичний рівень інфляції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua