Азаров: Зникнення 262 млн. грн. на "Лікарню майбутнього" будуть розслідувати


Азаров: Зникнення 262 млн. грн. на "Лікарню майбутнього" будуть розслідувати

Розслідуванням фактів зникнення благодійних коштів на будівництво "Дитячої лікарні майбутнього" повинні зайнятися відповідні органи. Про це сьогодні на ознайомленні з процесом будівництва лікувально-діагностичного комплексу лікарні "Охматдит" повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент РБК-Україна.

"Буде, звичайно, проведено розслідування і хто повинен цим займатися, нехай цим займеться. Для нас головне завдання будувати, поліпшувати і модернізувати... Тому ті, хто повинен займатися цим, вони будуть цим займатися", - сказав Азаров.

Раніше повідомлялося, що нардепи Верховної Ради (ВР) 11 квітня планували створити тимчасову слідчу комісію (ТСК) ВР з питань розслідування фактів зникнення благодійних коштів на будівництво дитячої лікарні майбутнього та інших порушень Конституції і законів Президентом України Віктором Ющенком, однак така ТСК так і не була створена.

Нагадаємо, фонд "Україна 3000" на чолі з дружиною екс-Президента України Віктора Ющенка Катериною здійснював збір коштів і фінансування будівництва "Дитячої лікарні майбутнього". Створення цієї лікарні передбачено постановою Кабінету міністрів від 25 травня 2006 р. Відзначимо, в 2008 р. на рахунках "Дитячої лікарні майбутнього" було 262 млн грн зібраних коштів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua