Росія виділить МВФ 10 млрд. доларів


Росія виділить МВФ 10 млрд. доларів

Прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков на саміті "Великої двадцятки" в Лос-Кабосі заявив, що РФ надасть Міжнародному валютному фонду 10 мільярдів доларів.

Прес-секретар заявив, що російська сторона стурбована кількістю коштів, влитих у світову економіку під час кризи. За словами Пєскова, фінансові вливання дозволяють на деякий час полегшити симптоми хвороби, але не можуть бути системним рішенням.

Про те, що РФ виділить Міжнародному валютному фонду до 10 млрд. дол, в квітні 2012 р. також повідомляв міністр фінансів країни, нагадує РосБізнесКонсалтинг.

Раніше держави БРІКС (Бразилія, Росія, Китай, Індія і Південна Африка) випустили спільну заяву, що готові виділяти додаткові кошти МВФ за умови проведення реформи системи управління організацією та збереження контролю за витратою коштів фонду.

Нагадаємо, що лідери країн-членів БРІКС - Росії, Бразилії, Індії, Китаю та ПАР зустрінуться в Лос-Кабосі (Мексика) перед початком роботи саміту "великої двадцятки", щоб "звірити годинники" з основних питань порядку денного майбутнього саміту G20.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua