Почалась приватизація двох "дочок" Нафтогазу


Почалась приватизація двох "дочок" Нафтогазу

Кабінет міністрів розпорядився перетворити компанії "Укртрансгаз" і "Укргазвидобування" на публічні акціонерні товариства. Відповідне розпорядження "Про реорганізацію дочірніх компаній Національної акціонерної компанії" (№ 360-р) від 13 червня оприлюднено на сайті уряду.

Згідно з ч. 4 ст. 7 закону "Про трубопровідний транспорт", вирішено реорганізувати дочірню компанію НАКу "Укртрансгаз", перетворивши її на публічне акціонерне товариство "Укртрансгаз".

Також Кабмін погодився з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо реорганізації дочірньої компанії НАКу "Укргазвидобування" на однойменне публічне акціонерне товариство.

У документі зафіксовано, що управління корпоративними правами щодо цих двох публічних акціонерних товариств здійснює "Нафтогаз України" за погодженням з Міністерством енергетики та вугільної промисловості відповідно до законодавства.

Міненерго і "Нафтогазу України" доручено провести в установленому порядку заходи, пов'язані з реалізацією цього розпорядження.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua