Експерт: Інвестиції в Україну збільшаться на 25-35%


Експерт: Інвестиції в Україну збільшаться на 25-35%

Обсяги інвестицій в Україну міжнародними компаніями будуть збільшуватися на 25-35% в майбутньому, і передумовою цього послужить зростання світової економіки, вважає президент US-Ukraine Business Council Морган Вільямс (Morgan Williams).

"В середньому можна очікувати десь 25-30% зростання в таких секторах, як сільське господарство і туризм", - цитує його прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами (Держінвестпроект) України в п'ятницю.

За словами М.Вільямса, зростання прогнозованих інвестицій в інші галузі економіки буде більшим. Зокрема, у сфері інформаційних технологій їх обсяг може зрости до 35%, прогнозує він.

За даними департаменту "Єдине інвестиційне вікно" Держінвестпроекту, обсяг задекларованих протягом шести місяців інвестицій в рамках діяльності сервісу єдиного інвествікна становить $4,5 млрд.

"Це той обсяг інвестицій, який супроводжує сьогодні Invest Ukraine", - зазначив голова Держінвестпроекту Владислав Каськів.

За його словами, відповідні меморандуми про співпрацю підписано 16 компаніями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua